Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 1.5
Never Back DownRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5