Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0