Movies
Ratings
441 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
 Murder, Take OneRated ★ 3.0 Murder, Take OneRated ★ 3.0
 Les MisérablesRated ★ 3.0 Les MisérablesRated ★ 3.0
 The TuxedoRated ★ 3.0 The TuxedoRated ★ 3.0
 Innocent StepsRated ★ 2.5 Innocent StepsRated ★ 2.5
 Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0 Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
 Evan AlmightyRated ★ 3.5 Evan AlmightyRated ★ 3.5
 Rush Hour 2Rated ★ 4.0 Rush Hour 2Rated ★ 4.0
 Sister ActRated ★ 5.0 Sister ActRated ★ 5.0
 The Bourne SupremacyRated ★ 4.5 The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 BlindRated ★ 3.0 BlindRated ★ 3.0
 Ice AgeRated ★ 4.5 Ice AgeRated ★ 4.5
 Meet the In-LawsRated ★ 2.0 Meet the In-LawsRated ★ 2.0
 Seven DaysRated ★ 3.5 Seven DaysRated ★ 3.5
 Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5 Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
 A MuseRated ★ 2.0 A MuseRated ★ 2.0
 Mission: ImpossibleRated ★ 4.0 Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
 Toy Story 3Rated ★ 4.0 Toy Story 3Rated ★ 4.0
 Barefoot GibongRated ★ 4.0 Barefoot GibongRated ★ 4.0