Movies
Ratings
47
American PsychoRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 5.0
The Last DuelRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5