Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5