Movies
Ratings
38
The MatrixRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5