Movies
Ratings
335
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Let’s Leaven!Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5