Movies
Ratings
506
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Brad's StatusRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The RuinsRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
KaliforniaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0