Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5