Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0