Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0