Movies
Ratings
874
The InternRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
MatildaRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 3.5
Kung Fu FighterRated ★ 0.5
30 Days of NightRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 2.5
RageRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
SanctumRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Punisher: War ZoneRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 1.5
Species IIIRated ★ 1.5