Movies
Ratings
17
The HolidayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0