Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 1.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.0