Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0