Movies
Ratings
155
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.5
The OmenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PietaRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0