Movies
Ratings
174
Baby DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Three Summer NightRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SuperRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5