Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5