Titles you rated
National SecurityRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
- Highway StarRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0