Titles you rated
The Jungle BookRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0