Titles you rated
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0