Movies
Ratings
52
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0