Titles you rated
Man of SteelRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 1.0
Knight and DayRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 1.5
WantedRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
HanbandoRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0