Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0