Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0