Movies
Ratings
262
Deja VuRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 5.0