Movies
Ratings
22
Cyrano AgencyRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0