Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
2012Rated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5