Titles you rated
WantedRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0