Movies
Ratings
136
Empire of the SunRated ★ 3.5
AssassinsRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
BabeRated ★ 5.0