Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0