Movies
Ratings
723
The World of LoveRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5- RepatriationRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
- A Nice PlaceRated ★ 3.5
- Too Bitter To LoveRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0