Movies
Ratings
129
The NotebookRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0