Movies
Ratings
30
FriendRated ★ 0.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 0.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5
The Way HomeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 0.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
The HostRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 0.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 0.5