Movies
Ratings
263
HannibalRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0