Movies
Ratings
225
Come and SeeRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
UndoRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 1.5
American BeautyRated ★ 4.5