Movies
Ratings
112
Batman BeginsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5