Movies
Ratings
30
American HustleRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5