Movies
Ratings
635
The Green KnightRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
BorderRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5