Movies
Ratings
100
I Am LegendRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0