Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0