Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5