Movies
Ratings
85
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0