Titles you rated
Into the WildRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AnnieRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
CollideRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Longest RideRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5