Titles you rated
TerrifierRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 2.0
Cold FishRated ★ 4.0
Dressed to KillRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 1.0
A Serbian FilmRated ★ 1.5
The House That Jack BuiltRated ★ 5.0
The IdiotsRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5