Movies
Ratings
402
The ShiningRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5