Movies
Ratings
126
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0