Movies
Ratings
79
Non-StopRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0