Movies
Ratings
279
WhiplashRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
RayRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0