Movies
Ratings
179
No Other ChoiceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 1.5
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0